Salesforce PARTNER KOFANA

Salesforce Çözümlerimiz

Salesforce Türkiye iş ortağı olarak kurulduğumuz 2012 yılından bu yana müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ediyoruz ve onların başarısına odaklanmış çözümleri, derinlemesine danışmanlık yetkinliğimiz ile hem proje aşamasında hem de sonrasında devam eden hizmetlerimizle ihtiyaç alanlarındaki dönüşümlerini gerçekleştiriyoruz.

Özel Hizmetler Salesforce çözümlerinizi en verimli ve sağlıklı şekilde kullandığınızdan Kofana Digital danışmanlığıyla emin olun. Özel Hizmetler
Salesforce PARTNER KOFANA

Neden Kofana?

Hakkında

Salesforce Türkiye partneri olarak kurulduğumuz 2012 yılından bu yana müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ediyoruz ve onların başarısına odaklanmış çözümleri, derinlemesine danışmanlık yetkinliğimiz ile hem proje aşamasında hem de sonrasında devam eden hizmetlerimizle ihtiyaç alanlarındaki dönüşümlerini gerçekleştiriyoruz.

DETAYLI BİLGİ
.
“Kofana’nın deneyimli ekibi, Borusan Otomotiv’de çok daha deneyimli hale geldi. Her türlü sürecimizi canlıya almamızda, mevcut operasyonel süreçlerimizi desteklememizde ve yansıtmamızda bize tam destek verdiler. Artık Kofana ekibinden ziyade Borusan Otomotiv ekibi gibi oldular.”
― Merve Parmaksızoğlu Borusan Otomotiv
“Kofana'nın mevcut tecrübelerini ve müşterilerinde yaşadığı deneyimlerini kendi sistemlerimize aktarmak istedik. Bu kapsamda ekibinin yeterli seviyede bilgiye sahip olması, bize anlık destek verebilmesi, kendi süreçlerimizi yenilerken sundukları öneriler bizler için çok önemliydi.”
― Aysel Bilal Kahya QNB eFinans
“Kofana firması Salesforce konusunda ilk Türkiye temsilcisi olarak tanıdığımız bir firma. Var olan süreçlerimizde ek geliştirme taleplerimiz olduğunda desteklerini bizden hiçbir zaman esirgemediler.”
― Elçin Miras Siemens
.
Chart Müşteri Odaklılık

Kofana Digital, 20 yılı aşkın ERP deneyimine sahip ekibiyle danışan markaların ihtiyaçlarını anlamaya odaklanır ve geniş ürün portföyü ile doğru Salesforce Cloud çözümlerini sunar. Dijital dönüşüm yolculuğunda birlikte belirlenen stratejiyle Kofana ekibi danışanın bir parçası olarak süreçte aktif rol oynar. Müşterilerin başarısı şirketin başarısı olarak kabul edilir.

Chart İnovasyon

İnovasyon Kofana Digital'in temel taşlarından biridir. Teknolojik gelişmeler yakından takip edilerek satış, pazarlama, hizmet ve Salesforce’un ürünleriyle destek verdiği her alandaki yenilikler öncelikle Kofana içinde güncel şartlara uygunluk, uygulanabilirlik ve verimlilik açısından incelenir. Ardından ihtiyaçlara göre gerekli projelere implementasyonlar yapılarak her müşterinin en güncel hizmeti alması sağlanır.

Chart Takım Çalışması

Takım çalışması ve iş birliği kültürü Kofana Digital ekip yapılandırması içinde ön planda tutulur. Güçlü bir ekip ruhuyla birlikte her etapta fikir alışverişi yapılır ve ortak hedeflere ulaşmak için birlikte çalışılır. Kofana’da şirket içi iş birliğinin yanında toplum ve çevre üzerindeki faydanın da maksimumda tutulması önemsenir ve sürdürülebilirlik ilkesi benimsenir.

Salesforce, hemen kullanmaya başlayın.

Kofana Digital, Salesforce Türkiye Gold Certified Partner olarak size en iyi Salesforce hizmetlerini sunar. İster internet üzerinden ister sahadaki satış kadrolarınızla satış süreçlerinizi yönetebileceğiniz, müşterileriniz ve şirketinizin temas ettiği her noktada her an başarılı ve ölçülebilir bir iletişimde kalabileceğiniz ve müşteri hizmetlerini de mükemmel seviyeye ulaştıracak dijital dönüşüm çözümleri sunuyoruz.

Salesforce Partner Badge Since 2012
Demo talep edin
Teşekkürler

Mesajınız başarıyla gönderildi, en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.

Hata

Mesajınız gönderilirken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.