Salesforce PARTNER KOFANA

Üretim ve Lojistikte Salesforce: Geleceğe Yönelik İleri Adımlar

Salesforce ve Salesforce Türkiye iş ortağı Kofana Digital iş birliğiyle, üretim ve lojistik sektörlerine özel, CRM ile strateji ve süreç geliştirme etkinliği 11 Ocak'ta Madhu's İstanbul, Swissotel İstanbul'da sektör liderlerinin katılımıyla gerçekleşti.

Etkinlik Salesforce Senior Account Executive Mehmet Çiçek ve Kofana Digital’den Solution Engineer Canberk Arda ile lojistik ve üretim sektörlerindeki yeni gelişmeleri, CRM uygulamalarındaki sektörel çözümleri ve yeni stratejileri masaya yatıran paneller ile başladı. Müşteri Başarı Hikayeleri bölümünde ise Kofana Digital müşterileri Mars Logistics Pazarlama ve Satış Mükemmelliği Yönetmeni Tuğba Düşden, Karınca Logistics CMO’su Gürkan Doğan ve Bonna Dijital Dönüşüm ve Bilgi Teknolojileri Müdürü Nazceren Çeker Kofana Digital danışmanlığı ile Salesforce tecrübelerini katılımcılara aktardılar.

Tüm katılımcılarımıza ve etkinlikte bize katılarak tecrübelerini paylaşan tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. Üretim ve lojistik sektörlerindeki şirketlerin dijital dönüşüm süreçlerine dair gelişmeleri ve dünyanın 1. numaralı CRM sistemi Salesforce'un gelecek vizyonunu merak ediyorsanız Kofana Digital'i takipte kalın.

 

 

Salesforce Türkiye Partner Kofana Digital 11 ocak etkinlik
Salesforce PARTNER KOFANA

Diğer Trend Raporları

Siparişlerinizi Doğru Yönetin Salesforce Sipariş Yönetimi Süreçleri 446X269

Salesforce Sipariş Yönetimi Süreçleri

Salesforce Commerce Cloud ile sipariş yönetimini optimize edin, müşteri memnuniyetini ve işletme verimliliğini artırın.

Devamını Oku
Sales Funnel (Satış Hunisi) Nedir 446X269

Sales Funnel (Satış Hunisi) Nedir?

Satış hunisini Salesforce araçlarıyla optimize edin, müşteri ilişkilerini güçlendirin ve satış performansını artırın.

Devamını Oku
Güvenilir Veriye Nasıl Ulaşabiliriz 446X269

Güvenilir Veriye Nasıl Ulaşabiliriz?

Salesforce Veri Durumu ve Analitik Raporu ile veriye dayalı kararlar alarak rekabet avantajı kazanın. Güncel bilgileri ve stratejileri öğrenin.

Devamını Oku